Vladimír Komárek - Konvolut 4 dřevorytů

1. Dům v krajině - Dřevoryt,11x8 cm. Signováno tužkou V. Komárek.

2. Stromy a srpek měsíce - Dřevoryt,11x8 cm. Signováno tužkou V. Komárek.

3. Zátiší s konvicí a hruškami - Dřevoryt, 7,5x10,5 cm. Signováno tužkou V. Komárek.

4. Zátiší - Dřevoryt, 7,5x12 cm. Signováno tužkou V. Komárek.

Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

151248. Konvolut 4 dřevorytů
Dražba ukončena:14.12.2025 20:40:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 14.12.2025 20:37:21 10213
1 000 Kč 13.12.2025 17:36:52 15118