Vladimír Komárek - Koráb a dvě vázy

Olej na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek 95. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

53008. Koráb a dvě vázy
Dražba ukončena:26.11.2020 21:08:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:39 000 Kč