Vladimír Komárek

53008. Koráb a dvě vázy

popis: Olej na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek 95. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 26.11.2020 21:08:41

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 39 000 Kč