Vladimír Komárek - Labutě

Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 99. Rámováno.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

151098. Labutě
Dražba ukončena:11.12.2025 22:42:46
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč