Vladimír Komárek - Mísa s ovocem

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

57360. Mísa s ovocem
Dražba ukončena:01.04.2021 19:28:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč