Vladimír Komárek - Pohled na Notre-Dame

Olej na plátně. 39x56 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek. Olištováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

Vladimír Komárek
40848. Pohled na Notre-Dame
Dražba ukončena:26.02.2020 20:37:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč