Vladimír Komárek

52195. Ptáci

popis: Lept, 37x49 cm. Číslováno 21/50. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

zbývá: 21 dnů, 7 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč