Vladimír Komárek - Stromy

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 02. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

65088. Stromy
Dražba ukončena:30.09.2021 20:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:50 000 Kč