Vladimír Komárek - Stromy na kopci

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 1986. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

89003. Stromy na kopci
Dražba ukončena:26.01.2023 22:48:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:80 000 Kč