Vladimír Komárek - Talíře s hrozny

Olej na plátně, 61x80 cm. Signováno dole uprostřed Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

93900. Talíře s hrozny
Dražba ukončena:03.05.2023 20:51:32
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:75 000 Kč