Vladimír Komárek - Tři vázy na stole

Olej na plátně, 100x77 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek 90. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

54849. Tři vázy na stole
Dražba ukončena:28.01.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:41 000 Kč