Vladimír Komárek - V březovém háji

Olej na plátně, 90x60 cm. Signováno vpravo dole Komárek 1956. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Jedná se o ranou práci Vladimíra Komárka se kterým se otec současného majitele přátelil již od dětství.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

99554. V březovém háji
Dražba ukončena:23.07.2023 21:09:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč