Vladimír Komárek - Vladimír Komárek- Kresby,litografie a konvolut z výstav a propagačních materiálů

Celý soubor pochází ze sbírky blízkého kamaráda a spolupracovníka Vladimíra Komárka, známého uměleckého knihaře a grafika. Obsahuje:

5x malá kresba od 6x7 cm do 11x8 cm, 1x podepsáno s věnováním.

4x velká kresba/studie od 26x15 cm do 29x20 cm.

21x litgrafie v různých podobách, přání, příloha knižních vydání a klasická litografie od 11x5,5 cm do 26x11 cm.

13x výtisk OKNO z toho 7 včetně původní litografie od 7x13 cm do 11x15 cm, 2x výtisk 10.srpna 1978 obsahující 10 grafik od přátel z řad malířů a garfiků jako dar k jeho padesátinám - A. Beran, M. Houra, V. Pokorný, P. Roučka J. Souček K. Šafář a další. Všechny grafické listy signovány.

Konvolut desítek propagačních materiálů, pohkedy, PF, brožury, výtisky k výstavám, soupisy dě a další. Některé i signovány.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

104171. Vladimír Komárek- Kresby,litografie a konvolut z výstav a propagačních materiálů
Dražba ukončena:26.10.2023 21:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč