Vladimír Komárek

39198. Vrátka do zahrady

popis: Suchá jehla, 22x14 cm. Signováno dole uprostřed Komárek. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 15.01.2020 19:50:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč