Vladimír Komárek - Zátiší s maskami

Lept, 30x39 cm. Číslováno 27/50. Signováno dole uprostřed V. Komárek 67. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

52249. Zátiší s maskami
Dražba ukončena:11.11.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč