Vladimír Komárek

56008. Zátiší s pohárem a dopisem

popis: Olej na sololitu, 46x56 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 98. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:04:17

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 28 000 Kč