Vladimír Komárek - Zátiší s pohárem a dopisem

Olej na sololitu, 46x56 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 98. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

56008. Zátiší s pohárem a dopisem
Dražba ukončena:24.02.2021 19:04:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč