Vladimír Komárek - Žebříky na stromě

Litografie, 43x32 cm. Číslováno 115/200. Signováno dole uprostřed V. Komárek 82. Rám, pasparta, plexisklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

50295. Žebříky na stromě
Dražba ukončena:14.10.2020 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč