Vladimír Komárek

32465. Židle

popis: Olej na plátně, 71x91 cm. Signováno vlevo dole s věnováním Vlad. Komárek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 29.05.2019 21:47:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 55 000 Kč