Vladimír Komárek

307421. Židle

popis: Olej na plátně, 35x25 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 95. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 25.01.2021 20:13:36

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 20 000 Kč