Vladimír Komárek - Zvěstování

Litografie, 20x19 cm. Signováno tužkou dole uprostřed V. Komárek. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

152151. Zvěstování
Dražba ukončena:04.01.2026 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč