Vladimír Komárek

45064. Zvěstování

popis: Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 02. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 30 000 Kč