Vladimír Křepinský - Ludwig van Beethoven

Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vpravo dole Křepinský 59. Rámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř známý svými post-impresionisticky laděnými pražskými motivy, ale i stylizovanými dívčími portréty a figurálními scénami.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

153561. Ludwig van Beethoven
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč