Vladimír Křepinský - Portrét Jaroslavy B.

Olej na kartonu, 53x46 cm. Signováno vlevo dole Křepinský 59. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř známý svými post-impresionisticky laděnými pražskými motivy, ale i stylizovanými dívčími portréty a figurálními scénami.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

153495. Portrét Jaroslavy B.
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč