Vladimír Křepinský - Portrét mladé ženy

Olej na kartonu, 61x47 cm. Signováno vpravo dole Křepinský 60. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

305436. Portrét mladé ženy
Dražba ukončena:02.07.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč