Vladimír Křepinský

305436. Portrét mladé ženy

popis: Olej na kartonu, 61x47 cm. Signováno vpravo dole Křepinský 60. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

dražba ukončena: 02.07.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč