Vladimír Křepinský - Staré město Pražské

Olej na kartonu, 45x66 cm. Signováno vpravo dole Křepinský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

22475. Staré město Pražské
Dražba ukončena:26.09.2018 21:25:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč