Vladimír Levora - Osamělý strom

Olej na plátně, 65x95 cm. Signováno vpravo dole V. Levora. Rám.

Pozn.: Vzadu štítek z díla 1976.

o autorovi: 1920-1999
Narodil se v Křížovicích u Klatov. Studoval výtvarnou výchovu v Plzni u F. Kolihy, J. Krátkého, J. Weniga. Zaskoužil se o vznik galerie v Klenové, kde se stal ředitelem. Ve své tvorbě se zabýval hlavně krajinomalbou a grafikou. Vytvořil rovněž několik nástěnných maleb a sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

35082. Osamělý strom
Dražba ukončena:25.09.2019 19:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč