Vladimír Levora

35082. Osamělý strom

popis: Olej na plátně, 65x95 cm. Signováno vpravo dole V. Levora. Rám.

Pozn.: Vzadu štítek z díla 1976.

o autorovi: 1920-1999
Narodil se v Křížovicích u Klatov. Studoval výtvarnou výchovu v Plzni u F. Kolihy, J. Krátkého, J. Weniga. Zaskoužil se o vznik galerie v Klenové, kde se stal ředitelem. Ve své tvorbě se zabýval hlavně krajinomalbou a grafikou. Vytvořil rovněž několik nástěnných maleb a sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:40:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč