Vladimír Míčko - Babička

Olej na plátně, 76x54 cm. Signováno vlevo dole Míčko. Olištováno.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

53734. Babička
Dražba ukončena:17.12.2020 21:40:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč