Vladimír Míčko - Krajina od Hlinné

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vzadu Míčko. Olištováno.

Pozn.: Majitel získal dílo přímo od rodiny autora.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

43996. Krajina od Hlinné
Dražba ukončena:30.04.2020 21:33:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč