Vladimír Míčko - U splavu

Kombinovaná technika, 40x55 cm, signováno vpravo dole Míčko, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

17124. U splavu
Dražba ukončena:28.03.2018 18:17:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč