Vladimír Míčko - Z periferie

Akvarel, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Míčko. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

16993. Z periferie
Dražba ukončena:01.03.2018 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč