Vladimír Otmar - Podzimní krajina

Olej na plátně, 50x59 cm. Signováno vpravo dole Otmar. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1935 - 1994
Narodil se v Železném Brodě. Studoval nejprve Šperkařskou školu v Turnově, poté pražskou AVU. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

20243. Podzimní krajina
Dražba ukončena:30.05.2018 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč