Olej na plátně, 50x59 cm. Signováno vpravo dole Otmar. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1935 - 1994
Narodil se v Železném Brodě. Studoval nejprve Šperkařskou školu v Turnově, poté pražskou AVU. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a zátiším.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč