Olej na kartonu, 26x31 cm. Signováno vlevo dole Vlad. Panuška Jun. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 32 cm
o autorovi: 1902-1959
Narodil se v Kasarově Lhotě. Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.