Vladimír Panuška - Zimní krajina

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vlevo dole Vláďa Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1959
Narodil se v Kasarově Lhotě. Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

Vladimír Panuška
303297. Zimní krajina
Dražba ukončena:21.01.2020 20:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč