Olej na plátně. 30x50 cm. Signováno vlevo dole Vladimír Pecháček. Nerámováno.
Stav: Malba poškozena.
o autorovi: 1909-1969
Narodil se v Přešticích. Studoval v Praze AVU u profesorů Nowaka, Švabinského a Obrovského, studia po válce dokončil v grafické speciálce prof. Silovského. Ve své tvorbě se věnoval náboženským tématům a krajinomalbě. Mimo jiné vytvořil 300 olejomaleb s náměty Duchcova a Českého středohoří. Zajímavostí je, že měl za to, že jeho otcem byl kníže Schwarzenberg, a tak označoval své práce jménem Wladimír Maria Anna Schwarzenberg a červenou pečetí s erbem a datem svého narození.