Vladimír Pleiner - Hibšmanka

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole V. Pleiner, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6561. Hibšmanka
Dražba ukončena:01.12.2016 18:48:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč