Vladimír Pleiner - Alej

Olej na plátně, 85x65 cm. Signováno vlevo dole V. Pleiner. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1891 – 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

31310. Alej
Dražba ukončena:25.04.2019 21:39:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč