Olej na plátně, 43x60 cm, signováno vpravo dole V. Pleiner, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1891 – 1952
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.