Vladimír Pleiner - Sklenné Teplice 1933

Olej na plátně, 56x89 cm. Signováno vpravo dole V. Pleiner. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 – 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

31296. Sklenné Teplice 1933
Dražba ukončena:25.04.2019 21:41:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč