Vladimír Pleiner - V zahradě

Olej na plátně, 85x65 cm. Signováno vlevo dole V. Pleiner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1891 – 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

102169. V zahradě
Dražba ukončena:24.09.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč