Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole V. Pleiner. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1891 – 1952
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.