Vladimír Ralenovský - U potůčku

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole V. Ralenovský, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

4004. U potůčku
Dražba ukončena:30.03.2016 20:31:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč