Vladimír Ralenovský - Chaloupky pod sněhem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x47 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Ralenovský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

o autorovi: 1920 - 2005

22349. Chaloupky pod sněhem
Dražba ukončena:26.09.2018 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč