Vladimír Ralenovský - Chalupy

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vlevo dole Vlad. Ralenovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1920 - 2005

86081. Chalupy
Dražba ukončena:06.11.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč