Vladimír Ralenovský - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Vlad. Ralenovský. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1920 - 2005

110403. Na kraji lesa
Dražba ukončena:28.01.2024 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč