Vladimír Ralenovský - Stará chalupa

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Vlad. Ralenovský. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2005

32570. Stará chalupa
Dražba ukončena:30.05.2019 19:03:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč