Vladimír Ralenovský - U chalup

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vpravo dole Vlad. Ralenovský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2005

7065. U chalup
Dražba ukončena:25.01.2017 22:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč