Vladimír Ralenovský - Z Poličska

Olej na plátně, 20x30 cm. Signováno vlevo dole Vl. Ralenovský. Rámováno.

o autorovi: 1920 - 2005

63853. Z Poličska
Dražba ukončena:15.08.2021 20:48:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč