Vladimír Ralenovský - Zimní nálada - Českomoravská vysočina

Olej na plátně, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Vl. Ralenovský. Rámováno.

o autorovi: 1920 - 2005
Narodil se v Měníně u Brna. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnoval se malbě a grafice. Byl malířem Vysočiny. Jeho obrazy sbíral kromě jiných i herec Radovan Lukavský.

63826. Zimní nálada - Českomoravská vysočina
Dražba ukončena:15.08.2021 20:11:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč