Vladimír Renčín - Knihovna

Litografie, 27x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Renčín 97. Číslováno 118/200. Pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

64493. Knihovna
Dražba ukončena:16.09.2021 21:37:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč