Vladimír Renčín

64493. Knihovna

popis: Litografie, 27x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Renčín 97. Číslováno 118/200. Pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:37:39

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč