Vladimír Renčín - No ovšem - na sex tě užije!

Kombinovaná technika (tuš a akvarel). 14x15 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Vl. Renčín 86. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 15 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

75056. No ovšem - na sex tě užije!
Dražba ukončena:13.04.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč