Vladimír Renčín - Ostrostřelec

Litografie, 25x32 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Renčín. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

43913. Ostrostřelec
Dražba ukončena:30.04.2020 20:07:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 400 Kč